Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

Соц. сети и мессенджеры

MiniMisto © 2020-2021. All Rights Reserved

top

УСІ АРХІТЕКТУРНІ ПАМ'ЯТКИ ЯК НА ДОЛОНІ

За допомогою конструктора LEGO® ми розповідаємо про історію, архітектуру та найцікавіші місця України

Нещодавно додані об'єкти

LEGO-моделі - це лише вершина айсберга

Перш ніж поповнити собою список пам’яток MiniMista, кожен об’єкт проходить довгий тернистий шлях.

Всупереч розхожій думці, створення LEGO-моделі займає, як правило, лише 30-40%, від усього творчого процесу, в той час як більшу частину роботи автора складають процеси, які аж ніяк не пов’язані з різнокольоровими кубиками.

Дослідницька робота 0
Написання статті 0
Створення LEGO-моделі 0
Фотозйомка та постпродакшн 0

Мапа MiniMista

Ми відмічаємо на мапі всі визначні пам’ятки, про які розповідаємо. Під час планування наступної прогулянки або подорожі, не забудьте звіритися з нею, раптом поблизу є щось цікавеньке!

Цьому місту потрібен герой

Ми переконані, що ніхто не розповість про місто краще, ніж його мешканці. Тому географія MiniMistа безпосередньо залежить від наявності Авторів в тому чи іншому регіоні України.

Якщо ти захоплюєшся LEGO® і цікавишся історією свого міста, то, можливо, саме тебе не вистачає нашому проекту, щоб твоє місто з’явився на мапі MiniMista

Коротко про проект

В метушні дорослого життя ми перестаємо помічати, наскільки цікаве і різноманітне місто, в якому ми живемо. А між тим, буквально кожен його метр ховає в собі частинку унікальної історії. За наявності оповідача, непоказні руїни можуть раптово заграти в зовсім несподіваному світлі, похмурий пустир розповісти про героїв, які колись склали голови на цьому самому місці, а потворні арт-об’єкти раптом розкрити концептуальний задум, вкладений в них геніальним художником …

MiNiMISTO – це авторський проект миколаївського дизайнера Олександра Єрмолаєва, який об’єднав LEGO®-моделювання та історію рідного краю для популяризації місцевих пам’яток.

Проект дозволяє жителям Миколаївщини поглянути на знайомі місця під незвичайним кутом і дізнатися про них щось нове, а приїжджим гостям – звернути увагу на цікаві місця Миколаївській області при плануванні маршрутів для подорожей.

Але, незважаючи на те, що всі моделі створюються з фотографій реальних об’єктів, а їх опис засновано на історичних джерелах, не варто сприймати об’єкти і історії MiniMista занадто серйозно. Зрештою, MiniMisto – це всього лише іграшкове місто, а розказані автором історії – не інакше як міські легенди …