Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

Соц. сети и мессенджеры

MiniMisto © 2020-2021. All Rights Reserved

top

Управління СБУ в Херсонській області

Вперше з початку повномасштабної війни ми не змогли знайти ані слова про історію будівлі, яку вже кілька місяців плануємо додати до експозиції МініМіста. Можливо, це пов’язано з тим, що до окупації Херсону в ній розташовувалось управління СБУ, а може причина у припиненні роботи багатьох краєзнавчих і туристичних сайтів, на яких ми, зазвичай, шукаємо інформацію для своїх публікацій. Сподіваюсь, після деокупації міста від російських загарбників ця історія буде доповнена.

1 березня 2022 року російські окупанти прорвалися до Херсону, супроводжуючи свій наступ хаотичними обстрілами житлових кварталів. Окрім іншого, руйнацій зазнала й будівля Управління Служби Безпеки України в Херсонській області, розташована на перетині вулиць Петра Калнишевського і Лютеранської . Її рашисти обстріляли з танка. Судячи з фото у ЗМІ, внаслідок обстрілу і виниклої пожежі частково постраждали фасад та внутрішні приміщення.

Наступного дня рашисти демонстративно вивісили у вибитому вікні над входом понівеченої будівлі брудну трикольорову ганчірку, яку вони називають прапором…

На разі масштаб ушкоджень і подальша доля будівлі невідомі, однак я впевнений, що вже зовсім скоро ЗСУ виб‘ють окупантів з українського міста-героя Херсона і деталі воєнних злочинів окупантів будуть оприлюднені.

Тож віримо в ЗСУ й тримаємо кулаки за наших захисників.Херсон — це Україна!

Адреса

м. Херсон, вул. Лютеранська, 1

Збудовано

невідомо

Архітектор

невідомий

Пошкоджено рашистами

1 березня 2022 р.

Автор LEGO-моделі

Текст

Олександр Єрмолаєв

Date