Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

Соц. сети и мессенджеры

MiniMisto © 2020-2021. All Rights Reserved

Пам’ятник Анатолію Кузнєцову

Пам’ятник Анатолію Кузнєцову, який кияни ще називають пам’ятником всім євреям міста Києва – невеликий монумент автору роману-документа «Бабин Яр», розташований в Києві, недалеко від будинку, де він жив. Пам’ятник був побудований на гроші «мецената, який побажав залишитися невідомим» і встановлений 29 вересня 2009 року. Скульптор — Володимир Журавель.

Бронзова фігура (висотою 165 сантиметрів) хлопчика – персонажа роману «Бабин Яр», який читає наказ київських окупаційної влади 1941 року:

«Наказується всім жидам міста Києва і околиць зібратися в понеділок дня 29 вересня 1941 року до год. 8 ранку при вул. Мельника — Доктерівській (коло кладовища). Всі повинні забрати з собою документи, гроші, білизну та інше. Хто не підпорядкується цьому розпорядженню буде розстрілянний. Хто займе жидівське мешкання або розграбує предмети з тих мешкать, буде розстрілянний».

Цей наказ був початком кінця для багатьох …

Напис на маленькій табличці говорить: «Щоб минуле не повторилося, май сміливість подивитися йому в очі — вся правда в романі-документі Анатолія Кузнєцова»..

Пам’ятник розташований на вулиці Кирилівській, 109В / 1, біля дороги, по якій у вічність пішли понад 30 тисяч душ у віці від 2 місяців до 102 років …

Адреса

м. Київ, вул. Кирилловська, 109В/1

Збудовано

у 2009 р.

Скульптор

Володимир Журавель

Автор LEGO-моделі

Текст

Павло Артемов

Date