Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

Соц. сети и мессенджеры

MiniMisto © 2020-2021. All Rights Reserved

Арт-об’єкт “Лавки-олівці”

Далеко не всі пам’ятки Миколаєва, про які я розповідаю в рамках проекту MiniMisto, оповиті легендами, таємницями чи історичними фактами. Є й такі, опис яких вміщається, максимум, в пару речень. На щастя, від цього вони не стають менш привабливими для відвідування, а лише підкреслюють різноманітність цікавих локацій нашого міста.

4 листопада 2019 року поблизу бібліотеки ім. Гмирьова, на вулиці Маріупольській (колишня Московська), були встановлені незвичайні лавки, що складаються з величезних кольорових олівців. Творцями оригінального і, водночас, практичного арт-об’єкта є миколаївська платформа «МрійДій». Лавки-олівці стали одним з перших проектів, реалізованих на той момент цим амбітним бізнес-ком’юніті.

На сьогоднішній день послужний список «МрійДій» налічує десятки цікавих і корисних для міста проектів. Про один з них я вже розповідав в одній з попередніх публікацій, про інші ще доведеться розповісти в майбутньому…

Всі проекти «МрійДій» втілює в життя за рахунок збору коштів на публічній інтернет-платформі mriydiy.com. Рекомендую ознайомитися з поточними зборами і, якщо є можливість, допомогти цьму шляхетному товариству зробити наше місто кращим.

Адреса

м. Миколаїв, вул. Маріупольська, 9

Збудовано

у 2019 р.

Автори об'єкту

Автор LEGO-моделі

Текст

Олександр Єрмолаєв

Date
Tags