Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

Соц. сети и мессенджеры

MiniMisto © 2020-2021. All Rights Reserved

top

Фельдшерське училище

Фельдшерське училище при Миколаївському морському госпіталі було відкрите 14 жовтня 1904 року. Спочатку воно розташовувалося в одноповерховому кам’яному будинку, але через вісім років, в зв’язку з розширенням верфі, будинок був переобладнаний під казарми для робітників, а натомість Російське суднобудівне товариство звело для навчального закладу більш сучасну споруду на 1-й Екіпажеській вулиці.

Проект власного будинку училища на 200 вихованців був затверджений в лютому 1912-го, будівництво почалося навесні того ж року і завершилося вже до осені. Автором і керівником проекту виступив Олександр Іванович Дмитрієв – відомий російський і радянський архітектор, інженер і критик, автор безлічі будівель в Санкт-Петербурзі, Талліні, Харкові, Ревелі і інших містах. На думку істориків, будівля училища – єдиний проект Дмитрієва в Миколаєві.

Зараз це звичайний житловий будинок. Після численних перебудов складно розгледіти в ньому колишній вигляд старовинної будівлі.

Адреса

м. Миколаїв, вул. 1-а Госпітальна

Збудовано

у 1912 р.

Архітектор

О. І. Дмітрієв

Автор LEGO-моделі

Текст

Олександр Єрмолаєв

Джерело інформації

Date
Tags