Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

Соц. сети и мессенджеры

MiniMisto © 2020-2021. All Rights Reserved

top

Теменос Зевса і Аполлона

В кількох десятках кілометрів на південь від Миколаєва покоїться в руїнах величний давньогрецьке місто, яке зуміло дати відсіч армії самого Олександра Македонського, але полегле під невблаганним натиском гунів …. Хто знає, скільки героїв древніх міфів були вихідцями з цих місць …. відомо лише, що Ольвія зіграла чималу роль в античній історії і, навіть будучи стертою з лиця землі, продовжує захоплювати …

Теменос – це священна площа, присвячена певному божеству. Вважалося, що перебуваючи в ньому, людина може відчути присутність цього божества.

В Ольвії теменос знаходився у Верхньому місті, приєднуючись до північній частині агори. Тут розташовувалися храми Аполлона і Зевса, стояли вівтарі, статуї, висічені на мармурових плитах декрети, знаходилися невеликі культові будівлі, а також майстерні, які обслуговують храми. На території теменосу були водойми і ціла система водостоків, що є типовим зразком високого інженерно-будівельного мистецтва.

Адрес

Николаевская обл., с. Парутино

Год постройки

VI в. до н. э.

Автор LEGO-модели

Александр Ермолаев

Источник информации

Date